IMCE (7.x-1.10) - en to mn translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: Help
mn: Тусламж

en: Dimensions
mn: Хэмжээнүүд

en: link
mn: холбоос

en: Permitted file extensions
mn: Зөвшөөрөх файл өргөтгөлүүд

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Upload
mn: Оруулах

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Maximum file size per upload
mn: Нэг удаа оруулах файлын хамгийн их хэмжээ

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
mn: Таны PHP тохиргоо нэг удаагийн оруулгад %size гэж хязгаарласан байна.

en: image
mn: зураг

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
mn: %filesize хэмжээтэй файл нь %maxsize хамгийн их хэмжээнээс хэтэрсэн байна.

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
mn: Үл зөвшөөрөгдөх сонголт илэрлээ. Сайтын админд хандана уу.

en: Illegal choice %choice in !name element.
mn: !name элемент дэх дүрмийн бус %choice сонголт.
