IMCE (7.x-1.11) - en to hy translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Help
hy: Օգնություն

en: Permitted file extensions
hy: Թույլատրված ֆայլերի ընդլայնումները

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: File name
hy: Ֆայլի անունը

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:

en: MB
hy: ՄԲ

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
hy: Ֆայլի չափը  %filesize գերազանցում է ֆայլի առավելագույն չափը:  %maxsize:

en: Maximum image resolution
hy: Պատկերի առավելագույն ռեզոլուցիա

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
hy: Անօրինական ընտրությունն է հայտնաբեվրել:  Խնդրում ենք կապնվել կայքի ադմինիստրատորի հետ:

en: Site maintenance account
hy: Կայքի տեխնիկական սպասարկման հաշիվը
