IMCE (7.x-1.3) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Prefix
mg: Tovona

en: Suffix
mg: Tovana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Help
mg: Fanampiana

en: Navigation
mg: Fitondrana
