IMCE (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (32 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Weight
sl: Teža

en: root
sl: koren

en: Name
sl: Ime

en: Help
sl: Pomoč

en: Permitted file extensions
sl: Dovoljene končnice datotek

en: n/a
sl: n/d

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Close
sl: Zapri

en: WIDTHxHEIGHT
sl: ŠIRINAxVIŠINA

en: Maximum file size per upload
sl: Največja dovoljena velikost datoteke

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
sl: Vaše PHP nastavitve omejujjeo največjo velikost posamezne naložene datoteke na %size.

en: image
sl: slika

en: Resize
sl: Spremeni velikost

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
sl: Dovoljene so samo datoteke z naslednjimi končnicami: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
sl: Velikost datoteke %filesize presega največjo dovoljeno velikost %maxsize.

en: Maximum image resolution
sl: Največja ločljivost slike

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
sl: Zaznana je bila neveljavna izbira. Prosimo, obvestite administratorja spletnega mesta.

en: Illegal choice %choice in !name element.
sl: Neveljaven izbor %choice v elementu !name.
