IMCE (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (110 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: all
cs: vše

en: File
cs: Soubor

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Size
cs: Velikost

en: Weight
cs: Váha

en: root
cs: kořen

en: none
cs: žádné

en: Name
cs: Jméno

en: Help
cs: Nápověda

en: Dimensions
cs: Rozměry

en: link
cs: odkaz

en: Permitted file extensions
cs: Povolené přípony souborů

en: Extensions that users in this role can upload. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
cs: Přípony souborů, které může tato role nahrávat. Přípony oddělte mezerou a nezadávejte tečku.

en: n/a
cs: není

en: Upload
cs: Nahrát

en: File name
cs: Název souboru

en: User role
cs: Uživatelská role

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Navigation
cs: Navigace

en: Profile name
cs: Název profilu

en: Close
cs: Zavřít

en: Common settings
cs: Obvyklá nastavení

en: Browse
cs: Procházet

en: WIDTHxHEIGHT
cs: VÝŠKAxŠÍŘKA

en: Maximum file size per upload
cs: Maximální velikost jednoho souboru

en: Upload file
cs: Nahrát soubor

en: The changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: unlimited
cs: neomezené

en: Changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: user #1
cs: uživatel #1

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
cs: Vaše nastavení PHP omezuje maximální velikost souboru na %size.

en: image
cs: obrázek

en: Insert !image or !link.
cs: Vložit !image nebo !link.

en: Thumbnails
cs: Náhledy

en: Resize
cs: Změnit velikost

en: The selected file %file could not be copied.
cs: Vybraný soubor %file nelze zkopírovat.

en: Log messages
cs: Logovat zprávy

en: Please select a file.
cs: Zvolte soubor.

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is installed, files exceeding this value will be scaled down to fit.
cs: Maximální povolené rozlišení obrázku (např. 800x600). Hodnota 0 - bez omezení. Pokud je nainstalován <a href="!image-toolkit-link">soubor obrázkových nástrojů</a> obrázky přesahující tuto hodnotu budou zmenšeny.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
cs: Povoleny jsou pouze soubory s následujícími příponami: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
cs: Velikost souboru je %filesize překračuje maximální povolenou velikost souboru %maxsize.

en: File browser
cs: Prohlížeč souborů

en: Assigned profile
cs: Přiřazený profil

en: Assign profiles to user roles.
cs: Přiřadit profily k uživatelským rolím.

en: Settings were imported from the profile %name
cs: Nastavení bylo importováno z profilu %name

en: Give a name to this profile.
cs: Zadejte název tohoto profilu.

en: Maximum image resolution
cs: Maximální rozlišení obrázku

en: Profile has been added.
cs: Profil byl přidán.

en: Directory path
cs: Cesta k adresáři

en: Are you sure you want to delete the profile %name?
cs: Opravdu smazat profil %name?

en: Profile has been deleted.
cs: Profil byl smazán.

en: Duplicate directory paths are not allowed.
cs: Nejsou povoleny duplicitní adresářové cesty.

en: Create thumbnails
cs: Vytvořit náhledy

en: Selected files
cs: Vybrané soubory

en: Width x Height
cs: Šířka x Výška

en: Create a new image
cs: Vytvořit nový obrázek

en: directory (%dir)
cs: adresář (%dir)

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
cs: Zjištěna neplatná volba. Kontaktujte administrátora webu.

en: Upload failed.
cs: Nahrávání selhalo.

en: File deletion successful: %files.
cs: Smazání souborů úspěšné: %files.

en: Please specify dimensions within the allowed range that is from 1x1 to @dimensions.
cs: Zadejte rozměry v povoleném rozsahu ve formátu 1x1 do

en: File resizing successful: %files.
cs: Změna velikosti souborů úspěšná: %files.

en: Thumbnail creation (%thumbnames) successful for %filename.
cs: Vytvoření náhledu (%thumbnames) pro %filename úspěšné.

en: %filename is not an image.
cs: %filename není obrázek.

en: Scaling up is not allowed.
cs: Zvětšování není povoleno.

en: %filename(%dimensions) already exists.
cs: %filename(%dimensions) již existuje.

en: %filename cannot be resized to %dimensions
cs: Soubor %filename nemůže být změněn na rozměry @dimensions

en: File browser is set to reject the upload of existing files.
cs: Prohlížeč souborů je nastaven na odmítnutí nahrávání existujících souborů.

en: Unable to get a working directory for the file browser!
cs: Nepodařilo se zjistit pracovní adresář prohlížeče souborů.

en: There is no valid directory specified for the file browser!
cs: Neexistuje platný adresář, specifikovaný pro prohlížeč souborů!

en: Illegal choice %choice in !name element.
cs: Neplatná volba %choice v elementu !name.

en: File browsing is disabled in directory %dir.
cs: Procházení souborů je v adresáři %dir zakázané.

en: Do you want to refresh the current directory?
cs: Obnovit aktuální adresář?

en: Delete selected files?
cs: Smazat vybrané soubory?

en: Please select a thumbnail.
cs: Zvolte náhled.

en: You must select at least %num files.
cs: Je nutné vybrat alespoň %num souborů.

en: Tips
cs: Tipy

en: Select a file by clicking the corresponding row in the file list.
cs: Vyberte soubor kliknutím na odpovídající řádek v seznamu souborů.

en: Sort the files by clicking a column header of the file list.
cs: Seřadit soubory kliknutím na hlavičku sloupce seznamu souborů.

en: Keyboard shortcuts for file list: up, down, left, home, end, ctrl+A.
cs: Klávesové zkratky pro seznam souborů: up, down, left, home, end, ctrl+A.

en: Keyboard shortcuts for directory list: up, down, left, right, home, end.
cs: Klávesové zkratky pro seznam adresářů: up, down, left, right, home, end.

en: Limitations
cs: Omezení

en: !num files using !dirsize of !quota
cs: !num souborů využívá !dirsize z !quota

en: unlimited quota
cs: neomezený limit

en: Site maintenance account
cs: Účet pro správu webu

en: !module has been installed.
cs: Modul !module byl nainstalován.

en: administer imce(execute PHP)
cs: spravovat imce (provést PHP)

en: Delete configuration profile
cs: Smazat konfigurační profil

en: The file has been renamed to %filename.
cs: Soubor byl přejmenován na %filename.

en: %filename has been uploaded.
cs: %filename byl nahrán.

en: %filename is in use by another application.
cs: %filename je používán jinou aplikací.

en: %filename is %filesize which would exceed your directory quota. You are currently using %size of %total_quota.
cs: Velikost souboru %filename je %filesize, což může mít za následek překročení povoleného limitu adresáře. Momentálně využíváte %size z %total_quota.

en: %filename is %filesize which would exceed your total user quota. You are currently using %size of %total_quota.
cs: Velikost souboru %filename je %filesize, což může mít za následek překročení celkového limitu pro uživatele. Momentálně využíváte %size z %total_quota.

en: Directory %dirname is not accessible.
cs: Adresář %dirname není přístupný.

en: Access to %directory was denied.
cs: Přístup do adresáře %directory byl odepřen.

en: You can not perform this operation.
cs: Není možné provést tuto operaci.

en: In order to send a file to an external application, double click on the file row.
cs: Pro odeslání souboru externí aplikaci dvakrát klikněte na řádek se souborem.

en: Administer IMCE
cs: Spravovat IMCE

en: Display file browser tab in user profile pages.
cs: Zobrazit záložku prohlížeč souborů na stránce profilu uživatele.

en: Insert file
cs: Vložit soubor

en: Change view
cs: Změnit zobrazení

en: Migrated IMCE files.
cs: Přesunuté IMCE soubory.

en: Dimensions must be specified in <kbd>WIDTHxHEIGHT</kbd> format.
cs: Rozměry musí být určeny ve formátu <kbd>ŠÍŘKAxVÝŠKA</kbd>.
