IMCE (7.x-1.5) - en to fy translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
fy: Ynstellings bewarje

en: Delete
fy: Wiskje

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Date
fy: Datum

en: Upload
fy: Uploade

en: Navigation
fy: Navigaasje

en: image
fy: ôfbylding

en: Tips
fy: Tippe
