IMCE (7.x-1.5) - en to ka translation catalogue (26 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Size
ka: ზომა

en: Weight
ka: წონა

en: none
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: Help
ka: დახმარება

en: link
ka: ბმული

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: File name
ka: ფაილის სახელი

en: User role
ka: მომხმარებლის როლი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: image
ka: სურათი

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
ka: მხოლოდ შემდეგი გაფართოების ფაილებია დაშვებული: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
ka: ფაილი %filesize აღემატება ფაილის %maxsize-ის მაქსიმალურ ზომას.

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ka: დაფიქსირდა არასწორი არჩევანი. გთხოვთ, დაუკავშირდეთ საიტის ადმინისტრატორს.
