IMCE (7.x-1.5) - en to ku translation catalogue (31 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: File
ku: پەڕگە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Size
ku: قەبارە

en: Weight
ku: سەنگ

en: root
ku: ڕەگ

en: none
ku: هیچ

en: Name
ku: ناو

en: Help
ku: یارمەتی

en: n/a
ku: نییە

en: Upload
ku: بارکردن

en: File name
ku: ناوی پەڕگە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: WIDTHxHEIGHT
ku: پانیXدرێژی

en: Maximum file size per upload
ku: زۆرترین قه‌باره‌ی ڕێپێدراوی پەڕگە بۆ هەر بارکردنێک

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.

en: MB
ku: م.ب.

en: image
ku: وێنە

en: The selected file %file could not be copied.
ku: پەڕگەی دەسنیشانکراو %file نەتوانرا کۆپی بکرێت.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
ku: تەنها ئەم جۆرە رێپێدراون بۆ بارکردن  :%files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
ku: پەڕگەی %filesize زیاترە لە قەبارەی رێپێدراو .

en: Site maintenance account
ku: هەژماری چاودێریکردنی ماڵپەڕ
