IMCE (7.x-1.5) - en to my translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: all
my: အားလုံး

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Weight
my: အစဉ်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Name
my: အမည်

en: Help
my: အကူအညီ

en: link
my: လင့်ခ်

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: The changes have been saved.
my: အပြောင်းအလဲများအား သိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ

en: MB
my: မီဂါဘိုက်

en: image
my: ပုံရိပ်

en: The selected file %file could not be copied.
my: သင်ရွေးချယ်ထားသော ဒီ %file အားမကူးယူနိုင်ပါ..

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
my: ဖိုင်၏ အရွယ်အစား %filesize သည် အများဆုံးခွင့်ပြုထားသည့် %maxsize ပမာဏထက် ကျော်လွန်နေပါသည်

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
my: တရားမဝင်ရွေးချယ်မှုတစ်ခု ပြုလုပ်ခဲ့ကြောင်း စစ်ဆေးတွေ့ရှိရပါသည်၊ ကျေးဇူးပြု၏ ဤအင်တာနက်စာမျက်နှာအား စီမံအုပ်ချုပ်သူအား ဆက်သွယ်ပါ

en: Site maintenance account
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ် ပြုပြင်ရန် account
