IMCE (7.x-1.5) - en to th translation catalogue (29 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: Suffix
th: คำต่อท้าย

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: all
th: ทั้งหมด

en: File
th: ไฟล์

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: none
th: ไม่มี

en: Permitted file extensions
th: นามสกุลของไฟล์ที่อนุญาตให้ใช้งานได้

en: Extensions that users in this role can upload. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
th: นามสกุลของไฟล์ที่ผู้ใช้งานในบทบาทที่กำหนดไว้นี้สามารถอัพโหลดได้ คั่นระหว่างรายชื่อประเภทของไฟล์ด้วยการเว้นวรรค และไม่ต้องใส่จุดนำหน้าชื่อประเภทของไฟล์

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: Navigation
th: นำทาง

en: Close
th: ปิด

en: Maximum file size per upload
th: ขนาดไฟล์สูงสุดต่อการอัพโหลด

en: The changes have been saved.
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลงแล้ว

en: image
th: รูปภาพ

en: The selected file %file could not be copied.
th: ไม่สามารถคัดลอกไฟล์ %file ที่เลือกได้

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
th: นามสกุลของไฟล์ที่ได้รับอนุญาต: %files-allowed

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
th: ไฟล์มีขนาด %filesize ซึ่งเกินขนาดสูงสุดที่อนุญาต %maxsize

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
th: พบตัวเลือกที่ไม่ถูกต้อง กรุณาติดต่อผู้ดูแลระบบ

en: Illegal choice %choice in !name element.
th: ตัวเลือก %choice ไม่ถูกต้องใน !name

en: Site maintenance account
th: ผู้บำรุงรักษาเว็บไซต์
