IMCE (7.x-1.6) - en to af translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: all
af: alle

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: Weight
af: Gewig

en: root
af: basis

en: none
af: geen

en: Name
af: Naam

en: Help
af: Hulp

en: Permitted file extensions
af: Toegelate lêeruitbreidings

en: Extensions that users in this role can upload. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
af: Uitbreidings wat gebruikers in hierdie rol kan oplaai. Skei uitbreidings met 'n spasie en moenie die voorafgaande punt insluit nie.

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Upload
af: Oplaai

en: User role
af: Gebruikersrol

en: Navigation
af: Navigasie

en: WIDTHxHEIGHT
af: WYDTExHOOGTE

en: Maximum file size per upload
af: Maksimum grootte per oplaaisessie

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.
