IMCE (7.x-1.6) - en to lv translation catalogue (69 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: all
lv: visi

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Weight
lv: Svars

en: root
lv: sakne

en: none
lv: neviens

en: Name
lv: Nosaukums

en: Help
lv: Palīdzība

en: Dimensions
lv: Izmērs

en: link
lv: saite

en: Permitted file extensions
lv: Atļautie failu paplašinājumi

en: Extensions that users in this role can upload. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
lv: Paplašinājumi, kurus lietotāji ar šo lomu var augšupielādēt. Atdaliet paplašinājumus ar tukšumu un nepievienojiet punktu.

en: n/a
lv: n/p

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: User role
lv: Lietotāja loma

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Profile name
lv: Profila nosaukums

en: Close
lv: Aizvērt

en: Common settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: WIDTHxHEIGHT
lv: PLATUMSxAUGSTUMS

en: Maximum file size per upload
lv: Maksimālais faila izmērs vienā augšupielādē

en: Upload file
lv: Augšuplādēt failu

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: unlimited
lv: neierobežots

en: Changes have been saved.
lv: Izmaiņas ir saglabātas

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
lv: PHP uzstādījumi ierobežo faila augšuplādes limitu līdz %size.

en: image
lv: attēls

en: Control how your image/file browser works.
lv: Kontrolējiet kā izturās jūsu attēlu/datņu pārlūks.

en: Enable inline image/file insertion into plain textareas
lv: Iespējot inline attēlu/datņu ievietošanu vienkāršo textarea elementos

en: Thumbnails
lv: Sīkattēli

en: Add new profile
lv: Pievienot jaunu profilu

en: Resize
lv: Mainīt izmēru

en: The selected file %file could not be copied.
lv: Izvēlēto failu %file nevar kopēt.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
lv: Pieļaujami tikai faili ar šādiem paplašinājumiem: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
lv: Faila izmērs %filesize pārsniedz maksimāli pieļauto izmēru %maxsize.

en: File browser
lv: Failu pārlūks

en: Configuration profiles
lv: Uzstādījumu profili

en: Absolute URLs
lv: Absolūtais URL

en: Check if you want IMCE to return absolute file URLs.
lv: Iezīmējiet, ja vēlatais, lai IMCE atgriezu absolūto datnes URL.

en: Default behaviour for existing files during file uploads
lv: Noklusētā rīcība jau esošām datnēm augšupielādes laikā

en: Keep the existing file renaming the new one
lv: Paturēt esošo datni, pārsaukt jauno

en: Keep the existing file rejecting the new one
lv: Paturēt esošo datni, atmest jauno

en: Replace the existing file with the new one
lv: Aizstāt esošo datni ar jauno

en: Default method for creating thumbnails
lv: Noklusētā sīktēlu izveidošanas metode

en: Scale the image with respect to the thumbnail dimensions.
lv: Samazināt attēlu ņemot par piemēru sīktēla dimensijas.

en: First scale then crop the image to fit the thumbnail dimensions.
lv: No sākuma samazināt, tad apgriezt attēlu lai iekļautos sīktēla dimensijās.

en: Role-profile assignments
lv: Lomu-profilu piesaiste

en: Maximum image resolution
lv: Maksimālā attēla izšķirtspēja

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
lv: Nepieļaujama izvēle. Lūdzu, sazinieties ar vietnes administratoru.

en: Upload failed.
lv: Augšupielāde neizdevās

en: Illegal choice %choice in !name element.
lv: Nepieļaujama izvēle %choice elementā !name.

en: Tips
lv: Padomi

en: Site maintenance account
lv: Lapas uzturēšanas konts

en: Disable serving of private files
lv: Atspējot privāto datņu attēlošanu

en: If you don't use any WYSIWYG editor, this feature will allow you to add your images or files as <strong>html code into any plain textarea</strong>. Enter <strong>comma separated textarea IDs</strong> under which you want to enable a link to IMCE. The * character is a wildcard. Hint: ID of Body fields in most node types starts with edit-body*.
lv: Ja jūs nelietojat WYSIWYG redaktoru, šī iespēja atļaus jums pievienot attēlus vai datnes kā <strong>html kodu jebkurā vienkāršā teksta laukā</strong>. Ievadiet ar <strong>komatu atdalītus textarea elementu ID</strong> kuros jūs vēlēsieties izmantot IMCE. * ir aizstājējzīme. Mājiens: Body lauku ID lielākajā daļā node tipu sākās ar edit-body*.

en: IMCE serves all files under private files directory without applying any access restrictions. This allows anonymous access to any file(/system/files/filename) unless there is a module restricting access to the files. Here you can disable this feature.
lv: IMCE padod visas datnes no privātām datņu mapēm neierobežojot piekļuvi. Tas atļauj anonīmi piekļūt jebkurai datnei(/system/files/filename), izņemot, ja kāds modulis to neaizliedz. Šeit jūst varat atspējot šo iespēju.

en: Assign profiles to user roles for available file systems. Your default file system is %name.
lv: Piesaistīt profilus lietotāju lomām pieejamajā failsistēmā. Jūsu noklusētā failsistēma ir %name.
