IMCE (7.x-1.6) - en to ug translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: File
ug: ھۆججەت

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Dimensions
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: File name
ug: ھۆججەت نامى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Close
ug: يېپىش

en: Browse
ug: كۆرۈش

en: The changes have been saved.
ug: ئۆزگەرتىشلەر ساقلاندى.....

en: image
ug: رەسىم

en: Control how your image/file browser works.
ug: سۈرەت ۋە ھۆججەتنى كۆنترول قىلىش

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ug: تاللىشىڭىز خاتا،بېكەت مەسئۇلى بىلەن ئالاقىلىشىڭ.

en: Upload failed.
ug: يۈكلىگىلى بولمىدى.
