IMCE (7.x-1.7) - en to ast translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Size
ast: Tamañu

en: Weight
ast: Pesu

en: root
ast: raigañu

en: Name
ast: Nome

en: Help
ast: Aida

en: n/a
ast: n/d

en: Upload
ast: Xubir

en: File name
ast: Nome del ficheru

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Navigation
ast: Navegación

en: Close
ast: Zarrar

en: WIDTHxHEIGHT
ast: ANCHORxALTOR

en: The changes have been saved.
ast: Guardáronse los cambeos.

en: Site maintenance account
ast: Cuenta de caltenimientu del sitiu
