IMCE (7.x-1.7) - en to be translation catalogue (36 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: all
be: усе(ё)

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Size
be: Памер

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Help
be: Дапамога

en: link
be: спасылка

en: Permitted file extensions
be: Дазволеныя пашырэньні файлаў

en: n/a
be: [няма]

en: Upload
be: Загрузіць

en: File name
be: Імя файла

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Maximum file size per upload
be: Максымальны памер файла для запампоўкі

en: File Browser
be: Файлавы браузэр

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.

en: unlimited
be: неабмежавана

en: MB
be: МБ

en: image
be: малюнак

en: Resize
be: змена памеру

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
be: Дазволеныя файлы з наступнымі пашырэннямі: %files

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
be: Памер файлу %filesize перавышае максімальны памер %maxsize.

en: Maximum image resolution
be: Максімальная рэзкасць выявы

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
be: Здарылася памылка выбара варыянтаў. Калі ласка, звяжыцеся з адміністратарам рэсурса.

en: Illegal choice %choice in !name element.
be: Не дазволены %choice у элеменце !name.

en: Site maintenance account
be: Акаунт абслугоўвання сайта
