IMCE (7.x-1.7) - en to eu translation catalogue (37 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: all
eu: denak

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Size
eu: Tamaina

en: Weight
eu: Pisua

en: root
eu: erroa

en: Name
eu: Izena

en: Help
eu: Laguntza

en: link
eu: esteka

en: Permitted file extensions
eu: Baimendutako fitxategi luzapenak

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Upload
eu: Igo

en: File name
eu: Fitxategiaren izena

en: User role
eu: Erabiltzailearen zeregina

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Profile name
eu: Profil izena

en: Close
eu: Itxi

en: WIDTHxHEIGHT
eu: ZABALERAxALTUERA

en: Maximum file size per upload
eu: Igoera bakoitzeko gehienezko fitxategi tamaina

en: File Browser
eu: Fitxategi nabigatzailea

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.

en: image
eu: irudia

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
eu: Ondorengo hedapenak dituzten fitxategiak bakarrik onartzen dira: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
eu: Fitxategia %filesize tamainakoa da, %maxsize tamaina maximoa gaindituz.

en: Maximum image resolution
eu: Irudiaren resoluzio maximoa

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
eu: Aukera ilegal bat detektatu da. Mesedez, kontaktatu gune administratzailea.

en: Illegal choice %choice in !name element.
eu: %choice aukera ilegala !name elementuan.

en: Site maintenance account
eu: Gunearen mantentze kontua
