IMCE (7.x-1.7) - en to hr translation catalogue (38 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Size
hr: Veličina

en: Weight
hr: Težina

en: root
hr: korijen

en: Name
hr: Naziv

en: Help
hr: Pomoć

en: Dimensions
hr: Dimenzije

en: link
hr: poveznica

en: Permitted file extensions
hr: Dozvoljene ekstenzije datoteka

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Upload
hr: Otpremi

en: File name
hr: Naziv datoteke

en: User role
hr: Korisnička uloga

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: Navigation
hr: Navigacija

en: WIDTHxHEIGHT
hr: ŠIRINAxVISINA

en: Maximum file size per upload
hr: Najveća veličina datoteke po upload-u

en: The changes have been saved.
hr: Promjene su spremljene.

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
hr: Vaše PHP postavke ograničavaju najveću moguću veličinu otpremljene datoteke na %size.

en: image
hr: slika

en: Resize
hr: Promjeni veličinu

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is installed, files exceeding this value will be scaled down to fit.
hr: Najveća dopuštena veličina slika (npr. 640x480). Postavite 0 ukoliko ne želite ograničenja. Ukoliko je <a href="!image-toolkit-link">alat slika</a> instaliran, slike koje premašuju ove vrijednosti će biti smanjene.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
hr: Samo datoteke sa sljedećim nastavcima su dopuštene: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
hr: Datoteka je %filesize i premašuje najveću dopuštenu veličinu datoteke od %maxsize.

en: Maximum image resolution
hr: Maksimalna rezolucija slike

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
hr: Otkriven je nepravilan odabir. Kontaktirajte administratora lokacije.

en: Illegal choice %choice in !name element.
hr: Nepravilan odabir %choice u elementu %name.

en: Site maintenance account
hr: Račun za održavanje lokacije
