IMCE (7.x-1.7) - en to jv translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Size
jv: Ukuran

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Help
jv: Pitulungan

en: link
jv: pranālā

en: Upload
jv: Unggah

en: File name
jv: Jeneng berkas

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Navigation
jv: Navigasi

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan uwis disimpen.

en: image
jv: gambar

en: Resize
jv: Ngubah ukuran

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
jv: Namung berkas sing nganggo éksténsi iki sing diidinaké: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
jv: Ukuran berkas %filesize ngluwihi maksimum ukuran berkas %maximize.

en: Maximum image resolution
jv: Resolusi gambar maksimum

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
jv: Pilihan ilegal kedetèksi. Mangga dihubungi administrator pengelola situs.

en: Illegal choice %choice in !name element.
jv: Pilihan sing dilarang %choice nang elemen !name.

en: Site maintenance account
jv: Akun pangrumatan laman
