IMCE (7.x-1.7) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: File
si: ගොනුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: Help
si: සහාය

en: Navigation
si: යාත්‍රණය

en: image
si: රූපය
