IMCE (7.x-1.8) - en to gu translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Size
gu: માપ

en: Weight
gu: તરલતા

en: root
gu: મૂળ

en: Name
gu: નામ

en: Help
gu: મદદ

en: File name
gu: ફાઈલનું નામ

en: User role
gu: વપરાશકર્તાનો હોદો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Close
gu: બંધ

en: WIDTHxHEIGHT
gu: પહોળાઈ x ઊંચાઈ

en: MB
gu: મેગા બાઈટ

en: Site maintenance account
gu: સાઇટ જાળવણી ખાતુ
