IMCE (7.x-1.9) - en to et translation catalogue (55 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: all
et: kõik

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Weight
et: Kaal

en: root
et: juur

en: none
et: puudub

en: Name
et: Nimi

en: Help
et: Abi

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: Permitted file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: Extensions that users in this role can upload. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
et: Faililaiendid, mida selle rolli kasutajad võivad üles laadida. Eralda laiendid tühikuga ja ära lisa punkti laiendi ette.

en: n/a
et: puudub

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: File name
et: Faili nimi

en: User role
et: Kasutaja roll

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: Navigation
et: Menüü

en: Profile name
et: Profiili nimi

en: Close
et: Sulge

en: Browse
et: Sirvi

en: WIDTHxHEIGHT
et: LAIUSXKÕRGUS

en: Maximum file size per upload
et: Maksimaalne faili suurus üleslaadimise kohta

en: File Browser
et: Failibrauser

en: Upload file
et: Lae fail üles

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: unlimited
et: piiramata

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
et: Sinu PHP seaded määravad maksimaalseks üleslaaditava faili suuruseks %size.

en: image
et: pilt

en: Control how your image/file browser works.
et: Seadista kuidas sinu pildi/failihaldur töötab.

en: Thumbnails
et: Pisipildid

en: Add new profile
et: Lisa uus profiil

en: Resize
et: Muuda suurust

en: The selected file %file could not be copied.
et: Valitud faili %file kopeerimine ebaõnnestus.

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is installed, files exceeding this value will be scaled down to fit.
et: Pildi suurimad mõõtmed (nt 640x480). Kui 0, siis piirang puudub. Kui installeeritud on <a href="!image-toolkit-link">pilditööriistad</a>, siis määratud väärtusest suuremad pildid vähendatakse.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
et: Lubatud on ainult failid järgmiste laienditega: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
et: Faili suurus %filesize ületab failisuuruse limiiti %maxsize.

en: File browser
et: Failihaldur

en: Maximum image resolution
et: Pildi maksimaalne eraldusvõime

en: Directory path
et: Sihtkataloog

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
et: Tuvastati lubamatu valik. Võta ühendust lehe administraatoriga.

en: Upload failed.
et: Üleslaadimine ebaõnnestus.

en: Illegal choice %choice in !name element.
et: Sobimatu valik %choice elemendis !name.

en: Please select a thumbnail.
et: Palun vali pisipilt.

en: Tips
et: Näpunäited

en: Site maintenance account
et: Lehe hoolduskonto
