IMCE (7.x-2.0) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: all
se: buot

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: Help
se: Veahkki

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: Close
se: Gidde

en: The changes have been saved.
se: Rievdadusat leat vurkejuvvon.
