IMCE Crop (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Media
da: Medie

en: Crop
da: Beskær

en: Width x Height
da: Bredde x højde

en: Create a new image
da: Opret et nyt billede

en: %filename is not an image.
da: %filename er ikke et billede.
