IMCE Crop (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Crop
ru: Обрезка

en: Width x Height
ru: Ширина x Высота

en: Create a new image
ru: Создать новое изображение

en: %filename is not an image.
ru: Файл %filename не является изображением.

en: Adds image cropping functionality to IMCE
ru: Добавляет функциональность обрезки изображений в IMCE
