IMCE Crop (7.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Media
es: Medios audiovisuales

en: The selected file %file could not be copied.
es: El archivo seleccionado %file no se pudo copiar.

en: Crop
es: Recortar

en: Width x Height
es: Ancho × alto

en: Create a new image
es: Crear imagen nueva

en: %filename is not an image.
es: %filename no es una imagen.
