IMCE Crop (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Media
ja: メディア

en: The selected file %file could not be copied.
ja: 選択されたファイル %file をコピーできませんでした。

en: Crop
ja: トリミング

en: Width x Height
ja: 幅 x 高さ

en: Create a new image
ja: 画像を作成

en: %filename is not an image.
ja: %filename は画像ではありません。
