IMCE Crop (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: The selected file %file could not be copied.
pl: Nie udało się skopiować pliku %file.

en: Crop
pl: Przytnij

en: Width x Height
pl: Szerokość x Wysokość

en: Create a new image
pl: Utwórz nowy obrazek

en: %filename is not an image.
pl: %filename nie jest obrazkiem.
