IMCE Crop (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Media
uk: Носій

en: The selected file %file could not be copied.
uk: Не вдається скопіювати вибраний файл %file.

en: Crop
uk: Обрізати

en: Width x Height
uk: Ширина х Висота

en: Create a new image
uk: Створення нового зображення

en: %filename is not an image.
uk: %filename не зображення.
