IMCE Crop (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Media
de: Medien

en: Crop
de: Zuschneiden

en: Width x Height
de: Breite x Höhe

en: Create a new image
de: Ein neues Bild erstellen

en: %filename is not an image.
de: %filename ist kein Bild.
