IMCE Crop (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Media
sk: Médiá

en: Crop
sk: Orezať

en: Width x Height
sk: Šírka x Výška

en: Create a new image
sk: Vytvoriť nový obrázok

en: %filename is not an image.
sk: %filename nie je obrázok.
