IMCE Crop (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Crop
sv: Beskär

en: Width x Height
sv: Bredd x höjd

en: Create a new image
sv: Skapa en ny bild

en: %filename is not an image.
sv: %filename är inte en bild.

en: Start from (X:Y)
sv: Starta från (X:Y)

en: Image cropping successful: %files.
sv: Bildbeskärningen lyckades: %files.

en: Crop must be inside the image boundaries.
sv: Beskärningen måste vara innanför bildens gränser.
