IMCE Crop (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Media
vi: Phương tiện

en: Crop
vi: Xén

en: Width x Height
vi: Rộng x Cao

en: Create a new image
vi: Tạo ảnh mới

en: %filename is not an image.
vi: %filename không phải là một ảnh
