IMCE Crop (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Media
ca: Multimèdia

en: The selected file %file could not be copied.
ca: El fitxer %file seleccionat no es pot copiar.

en: Crop
ca: Tallar

en: Width x Height
ca: Amplada x Alçada

en: Create a new image
ca: Crea una nova imatge

en: %filename is not an image.
ca: %filename no és una imatge.
