IMCE Crop (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Media
cs: Média

en: The selected file %file could not be copied.
cs: Vybraný soubor %file nelze zkopírovat.

en: Crop
cs: Oříznout

en: Width x Height
cs: Šířka x Výška

en: Create a new image
cs: Vytvořit nový obrázek

en: %filename is not an image.
cs: %filename není obrázek.
