IMCE Crop (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Media
el: Μέσα

en: The selected file %file could not be copied.
el: Δεν ήταν δυνατή η αντιγραφή του επιλεγμένου αρχείου %file.

en: Crop
el: Περικοπή

en: Width x Height
el: Πλάτος x Ύψος

en: Create a new image
el: Δημιουργία νέας εικόνας

en: %filename is not an image.
el: Το %filename δεν είναι εικόνα.
