IMCE Crop (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Media
fa: رسانه

en: The selected file %file could not be copied.
fa: فایل انتخاب شده %file نمی‌تواند کپی شود.

en: Crop
fa: برش

en: Width x Height
fa: پهنا x ارتفاع

en: Create a new image
fa: ایجاد تصویر جدید

en: %filename is not an image.
fa: %filename یک تصویر نیست.
