IMCE Crop (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: The selected file %file could not be copied.
fi: Tiedostoa %file ei voitu kopioida.

en: Crop
fi: Rajaa

en: Width x Height
fi: Leveys x Korkeus

en: Create a new image
fi: Luo uusi kuva

en: %filename is not an image.
fi: %filename ei ole kuva.

en: Start from (X:Y)
fi: Aloita kohdasta (X:Y)

en: Image cropping successful: %files.
fi: Kuvan rajaaminen onnistui: %files.

en: Crop must be inside the image boundaries.
fi: Rajaus täytyy olla kuvan reunojen sisäpuolella.

en: %filename cannot be cropped.
fi: %filename ei voida rajata.

en: Adds image cropping functionality to IMCE
fi: Lisää kuvien rajaamistoiminnon IMCE:en
