IMCE Crop (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Media
hu: Média

en: The selected file %file could not be copied.
hu: %file nem másolható.

en: Crop
hu: Kivágás

en: Width x Height
hu: Szélesség x magasság

en: Create a new image
hu: Új kép létrehozása

en: %filename is not an image.
hu: %filename nem kép.

en: Start from (X:Y)
hu: Kezdőpont (X:Y)

en: Image cropping successful: %files.
hu: Sikeres kép kivágás: %files.

en: %filename cannot be cropped.
hu: %filename nem vágható ki.

en: IMCE Crop
hu: IMCE Kivágás
