IMCE Crop (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: The selected file %file could not be copied.
lt: Pasirinktas failas %file negali būti kopijuojamas.

en: Crop
lt: Apkirpti

en: Width x Height
lt: Plotis x Aukštis

en: Create a new image
lt: Sukurti naują vaizdą.

en: %filename is not an image.
lt: %filename ne vaizdas.

en: Start from (X:Y)
lt: Pradėti nuo (X:Y)

en: Image cropping successful: %files.
lt: Paveikslėlis apkarpytas sėkmingai %files.

en: Crop must be inside the image boundaries.
lt: Apkirpimas turi būt paveikslėlio ribose.

en: %filename cannot be cropped.
lt: %filename neįmanoma apkirpti.

en: Adds image cropping functionality to IMCE
lt: Prideda paveikslėlių apkirpimo galimybę prie IMCE
