IMCE Mkdir (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: Add
fi: Lisää

en: Add subdirectories
fi: Lisää alihakemistoja

en: Remove subdirectories
fi: Poista alihakemistoja

en: Maximum number of subdirectories
fi: Suurin sallittu alihakemistojen määrä

en: This setting is applicable only if you allow subdirectory creation under any of the predefined directories. Define here the maximum number of subdirectories a directory can have. Setting this to 0 removes the limit and also allows infinite subdirectory depth.
fi: Tämä asetus on käytettävissä vain, jos otat käyttöön alihakemistojen luomisen etukäteen määritellyissä hakemistoissa.  Määrittele tässä suurin määrä alihakemistoja, jotka hakemistolla voi olla.  Tämän asettaminen arvoon 0 poistaa rajan ja sallii myös rajoituksettoman alihakemistosyvyyden.

en: Subdirectory name
fi: Alihakemiston nimi

en: Manage subdirectories
fi: Alihakemistojen hallinta

en: %dirname is not a valid directory name. It should contain only alphanumeric characters, hyphen and underscore.
fi: %dirname ei ole kelvollinen hakemiston nimi.  Sen pitäisi sisältää vain alfanumeerisia merkkejä, väli- ja alaviivoja.

en: Subdirectory %dir already exists.
fi: Alihakemisto %dir on jo olemassa.

en: Subdirectory %dir could not be created.
fi: Alihakemistoa %dir ei voitu luoda.

en: Subdirectory %dir has been added.
fi: Alihakemisto %dir on lisätty.

en: Subdirectory %dir does not exist.
fi: Alihakemistoa %dir ei ole olemassa.

en: Subdirectory %dir could not be removed.
fi: Alihakemistoa %dir ei voitu poistaa.

en: Subdirectory %dir has been removed.
fi: Alihakemisto %dir on poistettu.

en: %path could not be removed.
fi: %path ei voitu poistaa.

en: Allows users manage directories in IMCE
fi: Tekee käyttäjille mahdolliseksi hakemistojen hallinnan IMCE:ssä

en: Manage directories
fi: Hakemistojen hallinta

en: You are not alllowed to create more than %num directories.
fi: Sinun ei anneta luoda enempää kuin %num hakemistoa.

en: Are you sure want to delete this subdirectory with all directories and files in it?
fi: Tahdotko varmasti poistaa tämän alihakemiston sekä kaikki siinä olevat hakemistot ja tiedostot?
