IMCE Mkdir (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Add
lt: Pridėti

en: Add subdirectories
lt: Pridėti subdirektorija

en: Remove subdirectories
lt: Pašalinti subdirektorija

en: Maximum number of subdirectories
lt: Maksimalus subdirektorijų kiekis

en: %filename is in use by another application.
lt: %filename naudoją kita aplikacija.
