IMCE Mkdir (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: Add
cs: Přidat

en: Media
cs: Média

en: Directory
cs: Adresář

en: %filename is in use by another application.
cs: %filename je používán jinou aplikací.
