IMCE Mkdir (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Media
hu: Média

en: Directory
hu: Könyvtár

en: Add subdirectories
hu: Alkönyvtárak hozzáadása

en: Remove subdirectories
hu: Alkönyvtárak eltávolítása

en: Maximum number of subdirectories
hu: Alkönyvtárak maximális száma

en: This setting is applicable only if you allow subdirectory creation under any of the predefined directories. Define here the maximum number of subdirectories a directory can have. Setting this to 0 removes the limit and also allows infinite subdirectory depth.
hu: Ezek a beállítások csak akkor lépnek érvénybe ha az alkönyvtár létrehozás engedélyezett bármelyik előre meghatározott könyvtár alatt. Itt lehet megadni egy könyvtárban létrehozható alkönyvtárak maximális számát. A 0 érték eltávolítja a korlátozást így végtelen mélységű alkönyvtár hozható létre.

en: Subdirectory name
hu: Alkönyvtár neve

en: %dirname is not a valid directory name. It should contain only alphanumeric characters, hyphen and underscore.
hu: %dirname nem érvényes könyvtárnév. A könyvtárnév csak betűket, számokat és aláhúzás jelet tartalmazhat.

en: Subdirectory %dir already exists.
hu: %dir alkönyvtár már létezik.

en: Subdirectory %dir could not be created.
hu: %dir alkönyvtárat nem sikerült létrehozni.

en: Subdirectory %dir has been added.
hu: %dir alkönyvtár létrehozva.

en: Subdirectory %dir does not exist.
hu: %dir alkönyvtár nem létezik.

en: Subdirectory %dir could not be removed.
hu: %dir alkönyvtárat nem sikerült eltávolítani.

en: Subdirectory %dir has been removed.
hu: %dir alkönyvtár eltávolítva.

en: %path could not be removed.
hu: %path nem távolítható el.

en: Allows users manage directories in IMCE
hu: Lehetővé teszi, hogy a felhasználók könyvtárakat kezelhessenek az IMCE-ben.

en: You are not alllowed to create more than %num directories.
hu: Legfeljebb %num könyvtár létrehozása engedélyezett.

en: Are you sure want to delete this subdirectory with all directories and files in it?
hu: Biztosan törölhető ez az alkönyvtár és az összes benne található könyvtár és fájl?

en: %filename is in use by another application.
hu: %filename fájlt egy másik alkalmazás használja.

en: Subdirectory %dir is a predefined directory and can not be removed.
hu: %dir alkönyvtár egy előre meghatározott könyvtár ezért nem távolítható el.
