IMCE Mkdir (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: Add
ja: 追加

en: Media
ja: メディア

en: Directory
ja: ディレクトリー

en: %filename is in use by another application.
ja: %filename は他のアプリケーションで使用されています。
