IMCE Mkdir (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Add
pl: Dodaj

en: Directory
pl: Katalog

en: Add subdirectories
pl: Dodaj podkatalogi

en: Remove subdirectories
pl: Usuń podkatalogi

en: Maximum number of subdirectories
pl: Maksymalna liczba podkatalogów

en: This setting is applicable only if you allow subdirectory creation under any of the predefined directories. Define here the maximum number of subdirectories a directory can have. Setting this to 0 removes the limit and also allows infinite subdirectory depth.
pl: To ustawienie ma zastosowanie tylko w przypadku, gdy pozwolisz na tworzenie podkatalogów w prefediniowanych katalogach. Określ maksymalną liczbę podkatalogów, którą może mieć katalog. Ustawienie 0 likwiduje limit oraz pozwala na nieskończoną głębokość tworzenia podkatalogów.

en: Subdirectory name
pl: Nazwa podkatalogu

en: %dirname is not a valid directory name. It should contain only alphanumeric characters, hyphen and underscore.
pl: %dirname nie jest poprawną nazwą katalogu. Nazwa powinna zawierać tylko znaki alfanumeryczne, myślnik oraz podkreślenie.

en: Subdirectory %dir already exists.
pl: Podkatalog %dir już istnieje.

en: Subdirectory %dir could not be created.
pl: Podkatalog %dir nie mógł zostać uwtorzony.

en: Subdirectory %dir has been added.
pl: Podkatalog %dir został dodany.

en: Subdirectory %dir does not exist.
pl: Podkatalog %dir nie istnieje.

en: Subdirectory %dir could not be removed.
pl: Podkatalog %dir nie mógł zostać usunięty.

en: Subdirectory %dir has been removed.
pl: Podkatalog %dir został usunięty.

en: %path could not be removed.
pl: %path nie mogła być usunięta.

en: Allows users manage directories in IMCE
pl: Pozwól użytkownikom na zarządzanie katalogami w IMCE

en: You are not alllowed to create more than %num directories.
pl: Nie masz pozwolenia na tworzenie więcej niż %num katalogów.

en: Are you sure want to delete this subdirectory with all directories and files in it?
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz skasować ten podkatalog wraz ze wszystkimi katalogami oraz ich zawartością?

en: %filename is in use by another application.
pl: %filename jest używane przez inną aplikację.

en: Subdirectory %dir is a predefined directory and can not be removed.
pl: Podkatalog %dir jest predefiniowanym katalogiem i nie może zostać usunięty.
