IMCE Mkdir (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: Add
uk: Додати

en: Media
uk: Медіа

en: Directory
uk: Каталог

en: %filename is in use by another application.
uk: %filename використовується іншим застосунком.
