IMCE Mkdir (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: Add
ca: Afegeix

en: Media
ca: Multimèdia

en: Directory
ca: Directori

en: Subdirectory name
ca: Nom del subdirectori
