IMCE plupload (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Media
hu: Média

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
hu: Csak a következő kiterjesztések egyikével rendelkező fájlok tölthetőek fel: %files-allowed.

en: Upload failed.
hu: A feltöltés sikertelen.

en: The file has been renamed to %filename.
hu: Fájl átnevezve erre: %filename.

en: %filename has been uploaded.
hu: %filename feltöltve.

en: Integrate plupload with IMCE to enable multi-file uploads.
hu: IMCE kiegészítése pluploaddal lehetővé téve több fájl egyidejű feltöltését.
