IMCE plupload (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Media
uk: Медіа

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
uk: Можна використовувати лише файли з наступними розширеннями: %files-allowed.

en: Upload failed.
uk: Помилка відвантаження.

en: The file has been renamed to %filename.
uk: Файл було перейменовано на %filename.

en: %filename has been uploaded.
uk: %filename було відвантажено.
