IMCE plupload (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Media
de: Medien

en: Upload failed.
de: Das Hochladen ist fehlgeschlagen.

en: The file has been renamed to %filename.
de: Der Dateiname wurde in %filename geändert.

en: %filename has been uploaded.
de: %filename wurde hochgeladen.

en: Integrate plupload with IMCE to enable multi-file uploads.
de: Integrieren Sie plupload in IMCE um Mehrfach-Datei-Uploads zu ermöglichen.
